EnglishTürkçe

TopiVac Klasik Digital Hand Yara Bakım Cihazı
Hastabaşı Klasik Vakum Yardımlı Yara Tedavi Cihazı NPWT


Yara Bakımı ve Doku Onarımı Derneği, Yara Ostomi İnkontinans Hemşireleri Derneği (YOİHD)
Vakum Yardımlı Yara Tedavi Cihazı TopiVac Digital Hand

ISO 9001 ISO 13485 CE 1984 TUR TUDB YMB

Smith&Nephew, Cardinal Health, Carilex, Convatec, Genadyne, Medela, Molnlycke, 3M, Acelity, KCI, Hartmann, Talley, Devon, Anscare, For You, Triage Meditech, Atmos, Suneetek, Sunmedic Viverex, Baymax Mimo, Triage Meditech Vacuport, Anscare Simo, Devon Extricare, Venturi Mino, Hartmann Vivano Tec, Nanova, Prevena, Snap NPWT, Vacvia, Avance Solo, Invia motion, Uno Genadyne, Avelle, VT One Carilex, Pro to go kit, PICO, Renasys, PICO 7, PICO 14, Fava, Confort, SGA Exsudex, Tru Vac, Confort C300


TopiVac Digital Hand Vakum Yardımlı (NPWT) Yara Kapama Terapi Cihazı


TopiVac Hand Klasik
TopiVac Digital Hand Klasik
New Case 500 cc Canister


Konvansiyonel vakum yardımlı terapi standart negatif basınçlı yara kapama cihazı ve pansumanı; noninvasive akut ve kronik yaralarda iyileşmeyi destekleyen kontrollü lokal negatif basınç uygulayan aktif bir sistemdir. Hastanın yaşam kalitesini yükselterek tedavi masraflarını azaltır. Yaraları daha hızlı ve etkili bir şekilde iyileştirir.

Yara iyileştirme konusunda kendisini kanıtlamış, invaziv olmayan geliştirilmiş yara tedavi yöntemidir. Yaralı bölgeye kontrollü negatif basıncın (subatmosferik) uygulanabilmesi için bu tedavi ünitesine ihtiyaç vardır.

TopiVac Digital Hand Hastabaşı Klasik Vakum Yardımlı Yara Tedavi Cihazı, tedaviyi optimize etmek için çok çeşitli kullan-at (disposable sarf) bileşenlerine sahiptir.

Cihaz için özel üretilmiş (TopiVac MultiDRESS) yaralı bölgeye uygulanan özel süngerli (köpük) pansuman seti vasıtasıyla eksude'yi (yara sıvısını) sürekli olarak yaradan çeker. Negatif basıncın yaralı bölgeye eşit dağıtılmasını sağlar. Granilizasyon oluşturarak yarayı iyileştirilir.

Negatif basınçlı yara kapama sistemi, mikrokapiller dolaşımı artırarak doku iyileşmesini hızlandırır.

TopiVac Hand Bağlantı Şeması
TopiVac Hand Digital Bağlantı Şeması
TopiVac Hand Classic Screen
TopiVac Hand Digital Ekranı
Komplike yaralarda yıkamalı ve diğer gelişmiş ürünlerimizi kullanmanızı tavsiye ediyoruz.


TopiVac Digital Hand Vakum Yardımlı Yara Kapama Cihazı ve Pansuman Setleri Vaka, Uygulama ve Klinik Görsel Örnekleri

Sakral, yatak nekrozlu bası, kalça yarası, ölü doku - Öncesi
Vaka 1: Tedavi Öncesi

Tedavi Sonrası Sakral, yatak nekrozlu bası, kalça yarası, canlı doku - Sonrası
Vaka 1: 36 Gün Sonrası


Bilgi Talep / İletişim Formu

Notlar:

  • * işaretli alanlar için geçerli bilgi girişi gereklidir.
  • + işaretli email adresiniz ve telefon bilgilerinizden (Cep telefonunuzu yazabilirsiniz) en az birini belirtmeniz istenir.
  • Alınan bilgileriniz gizlidir. Üçüncü taraflarla paylaşılmaz.

! önemli tıbbi uyarı !

TopiVac - Amedus; tıbbi uygulama gerçekleştirmez, tıbbi hizmet veya tavsiye vermez. Bu Web sitesindeki bilgiler, tıbbi tavsiye olarak ele alınmamalıdır.

Bu sitede yer alan bilgiler, öncelikle sağlık uzmanları içindir. Hastalar, kendi tıbbi durumları ve tedavileri ve ayrıca bu sitede verilen bilgiler için hekim ve sağlık uzmanlarına danışmalıdır.