EnglishTürkçe

TopiVac Yıkamalı Digital Hand Yara Bakım Cihazı (Irrigation)
Hastabaşı Klasik Vakum Yardımlı ve Yıkamalı Yara Tedavi Cihazı NPWT


Yara Bakımı ve Doku Onarımı Derneği, Yara Ostomi İnkontinans Hemşireleri Derneği (YOİHD)
TopiVac Vakum Yardımlı Yıkamalı Yara Tedavi Cihazı

ISO 9001 ISO 13485 CE 1984 TUR TUDB YMB

Smith&Nephew, Cardinal Health, Carilex, Convatec, Genadyne, Medela, Molnlycke, 3M, Acelity, KCI, Hartmann, Talley, Devon, Anscare, For You, Triage Meditech, Atmos, Suneetek, Sunmedic Viverex, Baymax Mimo, Triage Meditech Vacuport, Anscare Simo, Devon Extricare, Venturi Mino, Hartmann Vivano Tec, Nanova, Prevena, Snap NPWT, Vacvia, Avance Solo, Invia motion, Uno Genadyne, Avelle, VT One Carilex, Pro to go kit, PICO, Renasys, PICO 7, PICO 14, Fava, Confort, SGA Exsudex, Tru Vac, Confort C300


TopiVac Digital Hand Vakum Yardımlı Yıkamalı (İnsizyon) Yara Kapama Terapi Cihazı

TopiVac Hand Irrigation
TopiVac Digital Hand Yıkamalı
New Case 500 cc Canister


Konvansiyonel vakum yardımlı yıkamalı terapi standart negatif basınçlı yara kapama cihazı ve pansumanı; noninvasive akut ve kronik yaralarda iyileşmeyi destekleyen kontrollü lokal negatif basınç uygulayan yıkamalı (bidistile su ile) aktif bir sistemdir. Hastanın yaşam kalitesini yükselterek tedavi masraflarını azaltır. Yaraları daha hızlı ve etkili bir şekilde iyileştirir.

Yara iyileştirme konusunda kendisini kanıtlamış, invaziv olmayan geliştirilmiş yıkamalı yara tedavi yöntemidir. Yaralı bölgenin yıkanması, kontrollü negatif basıncın (subatmosferik) uygulanabilmesi için bu tedavi ünitesine ihtiyaç vardır.

TopiVac Digital Hand Hastabaşı Klasik Yıkamalı Vakum Yardımlı Yara Tedavi Cihazı, tedaviyi optimize etmek için çok çeşitli kullan-at (disposable sarf) bileşenlerine sahiptir.

Cihaz için özel üretilmiş (TopiVac MultiDRESS) yaralı bölgeye uygulanan özel süngerli (köpük) yara yıkama sağlayan pansuman seti vasıtasıyla eksude'yi (yara sıvısını) sürekli olarak yaradan çeker. Negatif basıncın yaralı bölgeye eşit dağıtılmasını sağlar. Set ve cihaz özelliği ile yara odağı yıkanarak yaradan nekrozların uzaklaştırılması sağlanır.

Hand Digital Bağlantı Şeması
TopiVac Yıkamalı Hand Digital Bağlantı Şeması
TopiVac Hand Classic Screen
TopiVac Yıkamalı Hand Digital Ekranı
Komplike yaralarda yıkamalı ve diğer gelişmiş ürünlerimizi kullanmanızı tavsiye ediyoruz.


TopiVac Digital Hand Yıkamalı, Vakum Yardımlı Yara Kapama Cihazı ve Pansuman Setleri Vaka, Uygulama ve Klinik Görsel Örnekleri

Diz travma, implant kırığı yarası - Öncesi
Vaka 1: Tedavi Öncesi

Tedavi Sonrası Diz travma, implant kırığı yarası granilizasyonu - Sonrası
Vaka 1: 7 Gün Sonrası

diabetik şeker hastalığı ayak yarası - Öncesi
Vaka 2: Tedavi Öncesi

Tedavi Sonrası diabetik şeker hastalığı ayak yarası, granilizasyon oluşumu, yara iyileşmesi - Sonrası
Vaka 2: 9 Gün Sonrası

Bilgi Talep / İletişim Formu

Notlar:

  • * işaretli alanlar için geçerli bilgi girişi gereklidir.
  • + işaretli email adresiniz ve telefon bilgilerinizden (Cep telefonunuzu yazabilirsiniz) en az birini belirtmeniz istenir.
  • Alınan bilgileriniz gizlidir. Üçüncü taraflarla paylaşılmaz.

! önemli tıbbi uyarı !

TopiVac - Amedus; tıbbi uygulama gerçekleştirmez, tıbbi hizmet veya tavsiye vermez. Bu Web sitesindeki bilgiler, tıbbi tavsiye olarak ele alınmamalıdır.

Bu sitede yer alan bilgiler, öncelikle sağlık uzmanları içindir. Hastalar, kendi tıbbi durumları ve tedavileri ve ayrıca bu sitede verilen bilgiler için hekim ve sağlık uzmanlarına danışmalıdır.